Listopad 2009

Facebook

25. listopadu 2009 v 9:01 | Leani Watatsumi |  Diary
Ahoj všem :D
Jsem nemocná a nudim se.
Proto se chci zeptat, má někdo z vás Facebook? xD Jestli jo, tak napište do komentů. Dííík xD

Obrázek do SONOa

22. listopadu 2009 v 22:45 | Leani Watatsumi |  Oznamy
anime obrázek do soutěže :)

Opět za pět xD

22. listopadu 2009 v 22:27 | Leani Watatsumi |  Diary
Názdáár xD Jak žijete? Mě to tak nějak jde.
Ve škole to jde skvěle i když jsme ve čtvrtek psali čtvrtletku z matiky a byla dost těžká. Vidim to tak na čtyřku nebo pětku. Známky byly jasný už v pátek, ale já nebyla ve škole o_o :D
Včera jsem si nechala dát do mejch černých vlasů blonďatý proužky, takže už to začíná vypadat lépe než černá samotná. Mimochodem, černá barva vlasů mě už se*e xD Máma mi řiká, že v tom vypadám stárá a že jsem si na hlavu dala nejhorší barvu která existuje xD sama už chci mít svoje hnědý vlásky *_* Ale to bude až zááá dlouho. Nejvíc času trávim venku a na facebooku. Zapomínám na blog, ale dneska jsem si vzpomněla i na ten pitomej článek xD
Snad vám to stačí a já se loučim xD po perexem ještě fotky xD Zatím čaoo xD


Omluva všem, ale prostě to nejde

13. listopadu 2009 v 22:19 | Leani Watatsumi |  Diary
Ahoj všem. Omlouvám se všem, že nejsem vůbec aktivní a že neobýhám SBčka. Vim, že s nějakou debilní omluvou pošlete ke všem čertům. Proto vám chci objasnit pár podrobností, který byste měli vědět..

1. Škola

Tahle věc mě v poslední době dost štve. Chápejte mě, jsem deváťák a musim si vybrat tři školy na který dám přihlášky a ještě ke všemu se nedělají přijímačky jen se bere podle průměru z vysvědčení. Nejsem na tom tak dobře abych si mohla dovolit nějaký gymnázium i když bych gympl rozhodně chtěla. Mám už jen dva dny na rozmyšlenou a zatím mám jen dvě školy. Bohužel hlavní problém je v tom, co bych chtěla v budoucnu dělat.
Prostě a jednoduše, nemám to teď zrovna lehké a včera se to na mě všechno důkladně sesypalo. Deprese je deprese a když přijde tak tu prostě je. Mám co dělat abych měla každý den hotový úkoly, ještě se stíhat naučit na daný předmět (a jako že je jich hodně). Prosím, tohle pochopte :)

2. Můj volný čas

Konečně jsem si začala rozumět se starými kamarády, které jsem dříve vynechávala díky počítači. Vždycky mi připadlo, že když někam přijdu tak si každej řekne "hele! To je ta ubulená, tlustá kráva!"
Každý den chodim ven a když se vrátim tak se mnou nic neni, protože jsem unavená. A tak mi nezbývá čas na blog ani na SBčka.

Dám pod článek pár fotek z poslední doby. :) předem díky za pochopení :)